,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок - Субота: 12:00–18:00
 

0
Мій кошик

Рами та колісні сети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Які бувають рами для роликових ковзанів?

Рами для роликів можна розділити на різні категорії по матеріалу, кількості колес та їх діаметру, за призначенням (для різних стилів катання).

Бувають пластикові та алюмінієві рами для роликів. Алюмінієві рами можуть бути зроблені з металу різної марки та міцності. Більш дорогі рами фрезеруються з цільного бруска металу, інші – штампуються пресом. Також у фрезерованих рам є додаткові перетинки – ребра жорсткості, які додають міцності рамі, щоб вона не ламалася від стрибків та ударних навантажень.

Наші рами можна встановити на більшість популярних моделей роликів від Seba, Flying Eagle, FR Skates, Powerslide, Rollerblade, Fila, K2, Micro skates.

Чотирьохколісні рами – здебільшого бувають у трьох стандартних розмірах – 219 мм для колес 72 мм, 231 мм для колес 76 мм та 243 мм для колес діаметром 80 мм. Вісі у рамах можуть бути односторонніми, двосторонніми та двосторонніми з можливістю встановлення рокерінгу (необхідно для слалому на роликах та збільшення маневреності).

Також є менш популярні типи рам з більшою довжиною, для колес 90, 100 мм. Такі рами використовуються для швидкісної їзди по місту, для спусків чи фітнес катання.

Трьохколісні рами для роликів зявилися відносно нещодавно та наразі поступово набирають свою популярність. Трьохколісні рами ля роликів виробляються для колес 110 та 125 мм. В залежності від зручності для вас, у такі рами можна встановити колеса меншого діаметру.

П’ятиколесні рами – такі рами використовуються для швидкісної їзди. На них важче повертати та входити у різкі повороти, але на високих швидкостях вони біль стійкі. П’ятиколесні рами для роликових ковзанів бувають з колесами 80, 90 та дуже рідко 100 мм.

Рами для дитячих роликових ковзанів відрізняються від стандартних рам своїми розмірами та відстанню між монтажними отворами. У нашому магазині можна купити дитячі рами для роликів на 3 та 4 колеса. Дитячі чотирьохколісні рами розраховані на колеса від 64 мм. Трьохколісні рами для дитячих ковзанів розраховані на колеса 90 та 100 мм у діаметрі. Часто на дитячих змаганнях 100 мм це максимальний діаметр коліс, дозволений правилами.

Також є й інші типи рам, наприклад ми не згадали о рамах трансформерах у які можна поставити як колеса 4*80 мм так і 3*110 мм.

Стилі катання на роликах. Вибір рам.

У роллер спорті є безліч стилів катання. Це не тільки переміщення на роликах по місту. У нашому магазині ви знайдете рами для слалому та слайдів, рами для стрибків та фрискейту, рами для спідскейтингу та катання по спускам.

Для слалому на роликових ковзанах – чотирьохколісні рами стандартних розмірів, з можливістю встановлення рокерингу. Рокеринг – підняття крайніх коліс на 2 мм вище центральних коліс для підвищення маневреності, оскільки під час катання на роликах по фішкам, вам доведеться часто маневрувати на високій швидкості.

Для фітнес катання вибір рам набагато більший. Під фітнес катанням ми розуміємо короткі поїздки без особливого екстриму – катання у парку або на стадіоні, на невеликі відстані. часто для підтримки хорошої фізичної форми чи для відпочинку після роботи. Для фітнесу на роликах вам підійдуть чотирьохколісні рами з колесами 80 мм, 90 мм чи 100 мм, також можна встановити трьохколісний сет для роликів з колесами 100, 110 чи навіть 125 мм.

Такий самий вибір можна зробити для покатушок по місту. З тією лише різницею, що у місті вас можуть очікувати не лише рівні відрізки дороги, але й даунхіли, підйоми та поганий асфальт. На трьохколісних рамах більше швидкість та накат (це плюс для досвідчених ролерів та мінус, якщо ви боїтеся великих спусків), менше відчуваються нерівності. А чотирьохколісні рами частіш за все стоять на роликах у базовій комплектації та мають меншу вагу та більшу маневреність.

Для слайдів підійдуть стандартні чотирьохколісні рами без рокерингу, з колесами 76 чи 80 мм в залежності від розміру ноги. Більш досвідчені ролери ще експериментують з трьохколісними рамами на 110 мм для цього виду катання.

Для стрибків з трампліну, стрибків у довжину та висоту, фрискейту на роликах підійдуть як стандартні чотирьохколісні рами без рокерингу, так і трьохколески. Вибір залежить від вашої впевненості та досвіду катання. Головне пам’ятати, що в цих напрямах катання рама піддається сильним ударним навантаженням та повинна бути достатньо міцною. Часто саме у цьому стилі катання рами вважаються такими ж витратними матеріалами, як і колеса для роликів.

Для даунхілу на роликах потрібні стійкі рами. Цей стиль катання не дуже популярний в Україні, тому вибір рам дуже обмежений, а магазини привозять їх на замовлення. Тут є дуже багато комбінацій рам, як популярні п’ятиколесні рами для колес  80 мм, так і чотирьохколесні рами з колесами 90 чи 100 мм. Також зустрічаються рами з різною відстанню між вісями, куди встановлюються колеса різного діаметру.

Для катання у рампі потрібні зовсім інші рами та ролики. Агресивне катання у рампі має свою власну культуру та історію, а також абсолютно інші види роликів та популярних виробників. Часто ролери, що займаються FSK катанням, переходять у агресивне катання. Іноді трапляється і навпаки. Для агресивного катання на роликових ковзанах у асортименті нашого магазину є шоломи та спеціальний захист для рампи.

Рами для дитячих роликів. Коли ми говоримо про дітей, варто мати на увазі два абсолютно різних види катання – катання заради задоволення та ігри, та катання заради змагань та спортивних досягнень. У нашому магазині є як чотирьохколісні дитячі рами для коліс 64 мм, 72 мм, 76 мм та 80 мм, так і більш швидкісні рами на три колеси з колесами 90 мм, 100 мм а для більших розмірів роликів навіть 110 мм.

Трьохколісні сети та рами окремо. Комплектація.

Стандартна комплектація рам, окремо чи у складі сету включає в себе раму, вісі та спейсери – втулки, котрі вставляються у колесо поміж підшипників. Звертаємо увагу, що болти для кріплення рам до черевику ролика входять у комплектацію буту. Також при необхідності бовт для кріплення рами можна купити окремо, у розділі запчастин.

Сет – це набір трьохколісних рам з колесами 90, 100, 110 мм чи 125 мм та підшипниками. Такий набір розрахований на тих, хто вирішив перейти з класичної чотирьохколісної рами на трьохколіски. Вартість набору рам для роликів з колесами та підшипниками нижче, ніж ціна цих товарів окремо.

Також у нас в магазині можна отримати знижку на будь який набір декількох товарів. Деякі товари вказані на сайті, про інші можна дізнатися у консультантів нашого магазину. Наприклад, ми робимо знижку на чотирьохколісний сет рам, хоча такого набору немає у асортименті товарів на сайті.

Тест драйв трьохколісних рам для роликів

Якщо ви не впевнені, чи підійдуть вам трьохколісні рами 110 мм, візьміть їх напрокат у нашому магазині. Для тих, хто катається на чотирьохколісних рамах та не впевнений, чи варто їх міняти на трьохколісні, ми відкрили прокат роликів та сетів у магазині UROLL. Детальніше про прокат рам можна прочитати у нашому огляді.

Вгору