Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пластикові конуса для слалому з рельєфним логотипом Flying Eagle.
- Купити пластикові конуса можна від 1 (однієї) штуки.
- Є в наявності в 5 кольорах - жовтому, зеленому, блакитному, фіолетовому і чорному.
- Ціна вказана за 10 штук.
Конуса, або фішки, можна використовувати для тренувань і змагань в дисциплінах слалом баттл, артістік слалом, спідслалом, а також для проведення тренувань з дітьми.
Конуса для слалому бувають різних видів - з пластику або гуми, двокомпонентні пластикові конуса з прорезиненим верхом, а деякі спортсмени ще пам'ятають, як самі робили конуса для слалому з лінолеуму своїми руками. За свою кар'єру слаломіста, я катався на всіх типах конусів, і на всі 100% віддаю перевагу пластиковим фішкам. Чому так і про деякі плюси і мінуси у кожного виду конусів можна прочитати в статті "Види конусів для слалому" в розділі статей для початківців.
Зараз найпопулярнішими вважаються фішки для слалому з пластику, під час наїзду на конус, завдяки твердості пластику, фішка відскакує вбік, в той час як гумові конуса мнуться і потрапляють між коліс, що призводить до падінь. І якщо для базових занять зі слалому гумові фішки ще можуть підійти, то при тренуваннях одноколісних трюків, гумові фішки можуть стати травмонебезпечними.
Звичайно, у гумових конусів є невеликий плюс - при сильному вітрі такі конуса не так легко здуваються з розмітки, на відміну від пластикових. Тим не менше, більшість слаломістів і інструкторів віддають перевагу пластиковим фішкам для слалому.
Скільки конусів потрібно для занять слаломом? Щоб відповісти на це питання, спочатку давайте розберемося з видами слалому. Слалом на роликах ділиться на кілька категорій: слалом баттл (slalom battle), класика (freestyle classic) і швидкісний слалом (speed slalom)
Для перших двох типів змагань знадобиться три доріжки по 20 конусів - доріжка з відстанню між конусами 50 см, 80 см і 120 см. Для спідслалому достатньо однієї доріжки з відстанню між фішками 80 см.